EESMÄRK         SISSEJUHATUS         VÕIMALUSED         KASU E-POE OMANIKULE

Kõikide Eesti turule suunatud e-poodide koondamine ühte portaali, kus kasutajad saavad e-poodidest oste planeerides ja tehes, näha nende e-poodidega seotud ettevõtete krediiditausta.
See annab e-poest ostu planeerivatele klientidele julgustunde ja vähendab nende jaoks e-ostude tegemisel krediidiriske.

Soovime anda külastajatele mugavaima võimaluse avastada uusi, huvitavaid ja soodsaid ostuvõimalusi senistest ja uutest, turule sisenevatest e-poodidest.
 


E-poed avanevad otse registri portaalis, mis annab võimaluse kasutajal sirvida suuremal hulgal lehti.
Registris oleval e-poel on teatav turvalisus (mainepunktid ning märgised), mida Inforegister e-poe omanikettevõtte kohta lisatud infoandmetega kinnitab.

Loodame, et meie portaal innustab ka seniseid skeptikuid e-poode julgemalt kasutama.

E-poed on portaalis kõik kategoriseeritult ühes kohas, mis annab lihtsustatud võimaluse mitte ainult ühte huvipakkuvat toodet osta, vaid annab võimaluse lihtsalt tutvuda pakkumistega teistest valdkondadest.

 


E-ostukeskuse otsinguväljalt on võimalik otsida e-poode, veebiaadressi, seotud ettevõtte (ka registri koodi) ja e-poe omaniku poolt sisestatud märksõnade järgi. Samas on võimalik otsida e-poodnike poolt sisestatud pakkumisi ja e-poodides pakutavaid kaupu.

Kõik e-poed on jagatud 24 kategooriasse, mis võimaldab lihtsalt tutvuda vastava kategooria e-poodidega.
Igas kategooria- või otsingu tulemuse vaates kuvatakse vasakul tulbas otsingukriteeriumitele vastavalt e-poed ja paremal e-poodide parimad pakkumised ja/või vastavates e-poodides leiduvad kaubad.

E-ostukeskus.ee portaali külastajad saavad sisseoste teha e-poodides portaalist lahkumata ja iga e-poe külastusel portaali kaudu näeb külastaja selle e-poe omaniku krediidireitingut veebilehe ülaosas kuvatud infotahvlil.

 
Tihedad seosed Inforegistri portaaliga, kus tehakse ca 3 miljonit päringut kuus, on e-ostukeskuses registreeritud e-poed hästi leitavad ka suremates otsingu- mootorites, GOOGLE, BING..., ning saavutavad seeläbi järjest rohkem tuntust.
E-poele saadav lisaväärtus e-ostukeskus.ee ja inforegister.ee reklaami avaldamisest.

E-poodide ja pakkumiste sirvimisel kasutajate poolt, klikkide, tuntuse ja seeläbi ostjate võitmine oma e-poele.